Zamontowany wyświetlacz LED na zewnątrz
Rozwój

Wyświetlacze LED na miarę XXI wieku. To innowacyjne rozwiązania

Artykuł partnera.

Płaski ekran w urządzeniach to technologia na miarę XXI wieku. Mają je nie tylko smartfony, ale także monitory komputerów i ekrany telewizorów. The Wall z technologią micro LED to najnowszy komercyjny ekran od marki Samsung. Ten modułowy sprzęt to rozwiązanie zarówno biznesowe, jak i domowe.

Oszałamiający ekran micro LED. Z diodą mniejszą nawet o 40%

Najnowszy model The Wall z technologią micro LED to wszechstronny i absorbujący wyświetlacz, który zwłaszcza firmom pozwala tworzyć optymalne przestrzenie do prezentacji. Przedstawiciele biznesowi powinni zapoznać się z modelem ekranu Samsung SMART LED Signage. Jest to innowacyjne rozwiązanie, które nakreśla nowe standardy i pozwala zwiększyć efektywność pracy w firmie.

Ekrany wspomagające biznes

Ekrany, które można umocować na ścianach to jeden ze sposobów na unowocześnienie działalności firmy. Do tego należy zwrócić uwagę na ich design. Wyglądają bardzo profesjonalnie i elegancko. Ekrany z tej serii możemy podzielić na następujące modele: Indoor LED, Outdoor LED i Cinema LED.

Wyświetlacze LED z serii The Wall charakteryzują się perfekcyjną czernią w technologii Black Seal. Synteza niezwykle intensywnej czerni, która tworzy bazę, oraz specjalistycznej technologii zapewnia doskonały kolor, a przez to niezrównany kontrast oraz nieskazitelne detale. Co więcej, rozwiązanie w tej technologii chroni ekran przed pyłem i różnymi uderzeniami. Najnowsze ekrany od Samsunga są synonimem sztuki i nowoczesności na najwyższym poziomie.

Seria The Wall polecana jest zwłaszcza w branży biznesowej, ponieważ ma funkcję zdalnego zasilania. Wyświetlacze są zaprojektowane w technologii Quantum HDR. Ekrany z serii The Wall wpasowują się w otoczenie za sprawą bezramkowego, przez co bardzo smukłego designu, zaś rama wyświetlacza zapewnia delikatne wykończenie tych urządzeń.

Typy ekranów możemy podzielić ze względu na zastosowanie: indoor – pracę wewnętrzną, takie wyświetlacze najlepiej sprawdzą się w biurach, hotelach czy lotniskach lub innych lokalach handlowo-usługowych; a także outdoor – pracę zewnętrzną, monitory te odznaczają się wręcz perfekcyjną widocznością, dlatego świetnie nadają się do zastosowania outdoorowego.

Ekrany zewnętrzne i witrynowe są sposobem na dobrą reklamę dla firmy. Do ich zalet możemy zaliczyć: dwustronny wyświetlacz, nowoczesną i smukłą konstrukcję, wygodne zarządzanie treściami dzięki oprogramowaniu MagicINFO Player S6 wspieranemu przez system operacyjny Tizen. Profesjonalne monitory z technologią micro LED mają smukłą i nowoczesną obudowę, która współgra z witrynami sklepowymi. Oprogramowanie nowoczesnych wyświetlaczy pozwala osobom, które są odpowiedzialne za aktualizację treści, na wyświetlanie ich w dowolnym czasie i z dowolnego miejsca.

Wyróżniamy także technologię Cinema LED, która jest przeznaczona typowo dla kin. Obraz takiego wyświetlacza ekstremalnie odzwierciedla rzeczywistość.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *