Notebook poleasingowy leży na biurku
Technologia

Notebooki poleasingowe – czy nadają się do firmy?

Artykuł partnera.

Prowadzenie działalności to nie tylko zarobek. To także koszty, które przedsiębiorcy ponoszą, by zdobywać klientów i realizować ich zlecenia – nawet jeśli jest to obsługa zamówień sklepu internetowego.

Sam zakup komputera stanowi pewną inwestycję, która w wielu przypadkach może być stosunkowo istotna dla budżetu firmy. Warto więc szukać sposobów na ich optymalizację – np. wybierając notebooki poleasingowe, zamiast od razu kupować nowy asortyment.

Notebooki poleasingowe – co to jest?

Notebooki poleasingowe to sprzęt komputerowy używany (lub też niekoniecznie), który po spłacie leasingu trafił do sprzedaży. Przyczyn takiego stanu rzeczy jest wiele i co ciekawe, uszkodzenia lub spadek wydajności sprzętu jest najrzadszą z nich. Zazwyczaj jest to fakt, że przedsiębiorcy szukają stałych sposobów na generowanie kosztów – a ponowne skorzystanie z leasingu zapewnia im to na wiele miesięcy.

Oznacza to, że kupując notebooki poleasingowe, inwestujesz w sprzęt, z którego wcześniej korzystała inna firma. Leasing to w pewnym sensie ratalna forma zakupu dla przedsiębiorstw, która w praktyce zbliżona jest do nabywania sprzętu w trybie rat konsumenckich (pożyczki/kredytu) przez osoby prywatne.

Notebooki poleasingowe dostępne w ofercie Komputerymarkowe.pl są jednak sprawdzane w najdrobniejszych szczegółach. Nie musisz więc obawiać się, że otrzymany komputer nie spełni wymagań Twoich pracowników. Nie czekaj i przekonaj się o tym na własne oczy już teraz!

Czy notebooki poleasingowe sprawdzą się w Twojej firmie?

Odpowiedź jest krótka i szybka – tak. Notebooki poleasingowe to perfekcyjna alternatywa dla fabrycznie nowych urządzeń – zwłaszcza gdy będą ich używać pracownicy terenowi podczas podróży.

Firmowy sprzęt komputerowy nie ma prostego życia i bardzo często musi on konfrontować swoją żywotność oraz niezawodność z trudnymi warunkami pracy. Jako że notebooki poleasingowe są sprawdzane w sposób szczegółowy przez ekspertów, są one równie wytrzymałe co fabrycznie nowe komputery. Skoro jednak pracownicy na przestrzeni jednego roku lub maksymalnie dwóch lat mimo wszystko są w stanie doprowadzić laptop do kiepskiej kondycji (np. przez pracę w delegacji i u klientów), lepiej zoptymalizować koszty i sięgnąć po rozwiązania z drugiej ręki.

Zastanawiasz się nad tym, gdzie i kiedy szukać urządzeń zapewniających maksymalną efektywność i niezawodność? Zachęcamy zatem do skorzystania z oferty sklepu Komputerymarkowe.pl, gdzie czeka na Ciebie wiele fantastycznych propozycji. Zapoznaj się z dostępnymi propozycjami i w razie potrzeby skonsultuj swoje zapotrzebowanie z pracownikami firmy. Wystarczy zrobić to za pośrednictwem wiadomości e-mail lub telefonicznie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *